Rady, Zdravie

-5 kg dole za posledný mesiac a bez námahy. A to všetko dokázal len tento jednoduchý ľudový liek

V prípade, že nie ste spokojní pri pohľade na seba do zrkadla a vaše obľúbené džínsy vám už nesedia, nezúfajte. Odvarom zo škorice a bobkového listu získate dlho očakávanú harmóniu.

Tieto ingrediencie pomáhajú organizovať činnosť tráviaceho systému a očistiť telo. Taktiež aktívne bojujú proti nadúvaniu, ktoré nielen zväčší váš objem brucha ale spôsobuje aj nepríjemné pocity.

asdsddg

Škorica je najlepší liek proti brušnému tuku a bobkový list upravuje tráviaci trakt, zmierňuje nadúvanie a bolesti brucha.

Nápoj z týchto dvoch ingrediencií vás zbaví prebytočných kíl a daruje pocit ľahkosti.

Potrebujete:

  • 1 liter minerálnej vody
  • 2 škoricové trubičky
  • 10 bobkových listov

Ako na to?

vcbvcdg

  1. Vezmite si hrniec, nalejte do neho vodu, pridajte škoricu a bobkové listy.
  2. Priveďte k varu a varte na minimálnom plameni po dobu 15 minút.
  3. Hrniec odstráňte z plameňa a nechajte odvar lúhovať.

Konzumujte ho 3x denne po 1 PL 15 minút pred jedlom. Každé dva týždne si robte prestávky. Nápoj nemôžete užívať počas tehotenstva, ak trpíte chorobami tráviaceho traktu alebo užívate antibiotiká.

Odporúčame, aby ste sa poradili aj s vaším lekárom. A nezabudnite, že pre čo najlepší efekt je potrebná správna strava a aktívny životný štýl.

zdroj:sovkusom.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>