Rady, Zdravie

Neuveríte tomu, že ak vložíte toto do vášho pupku pomôžete si v mnohých oblastiach

Nasledujúci liek používali aj naše babky, no časom sa vplyvom modernej medicíny naňho zabudlo. Sme radi, že ho môžete opäť aplikovať. Pomáha pri chrípke, prechladnutiu ale aj kašli či menštruačnej bolesti.

 

Je úplne jednoduchý  zvládne ho naozaj každý. Poďme na to. Jediné čo k nemu potrebujeme je  minimálne 50% alkohol a vata. Najprv vložte malý kúsok vaty, stačí aký je na obrázku do alkoholu s vodou. Potom ho z vaty vyžmýkajte. Následne si ho vložte do pupku. Pripevnite si ho obväzom, páskou alebo niečím iným okolo pupku.

Liek prináša mnoho výhod pre telo. Upokojí bolesť a svalstvo. Potlačí akomulovaný stres z dlhého dňa, umožňuje lepší oddych keďže vaše telo je uvoľnené. Táto metóda je vhodná aj pre deti, je lepšia ako niektoré lieky na trhu. Vystavenie sa pred rôznymi liekmi ktoré by boli byť pre nich škodlivé. Metóda prispieva znížiť menštruačné bolesti. Všetko čo musíte urobiť je ľahnúť si a vatu jemne tlačiť s vašimi rukami. Liek pomáha aj od cestovnej nevoľnosti. Doporučujeme pridať trochu soli na vatu a položiť si ju na pupok.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: healthylifevision.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>