Rady, Zdravie

Odborníci varujú: Nikdy nepite kávu v kombinácii s mliekom alebo smotanou, vytvára v tele doslova smrteľný jed.

Kombinácia silných látok v káve s mliekom dohromady vytvorí v tele smrteľný jed. Tento jed sa stáva návykovou drogou, bez ktorej si ďalej nedokážete predstaviť dopoludnie. Pokiaľ pijete kávu s mliekom raz za týždeň, tak vám neuškodí.

Jedna šálka kávy denne s mliekom alebo smotanou hoci aj bez cukru po dvoch rokoch u človeka zničí pečeň tak ako silnému alkoholikovi.

Čo spôsobuje pitie kávy s mliekom?

– zahlienené pľúca, astma, alergie

– plynatosť a nadúvanie

– chronickú zápchu

– zahlienenie čriev

– gynekologické výtoky u žien

– kožné problémy: ekzém, vyrážky, akné a iné

– zahlieňuje lymfatický systém

– neschopnosť schudnúť

– nadmerné potenie

– zahlieňuje lymfatický systém

– zapliesňuje telo

Táto kombinácia má negatívny dopad najmä na slinivku, dvanástorník a žlčník, ktoré pri dlhodobom popíjaní tohto nápoja môžu prestať správne fungovať, čím dochádza k spomínaným zdravotným problémom.

Častým dôsledkom konzumovania kávy s mliekom bývajú žlčové kamene, je tu i zvýšené riziko cukrovky a tráviace ťažkosti ako nafukovanie a plynatosť. Môžu sa tiež tvoriť obličkové kamene a postupom času sa pridružiť i ťažkosti pohybového charakteru (bolesti svalov a kĺbov, zhoršená pohyblivosť).

Odborníci preto odporúčajú keď už máte chuť na kávu dajte si ju bez mlieka alebo smotany. Pozor by ste si mali dávať aj na konzumovanie rôznych krémových šľahačkových a jednoducho vysoko kalorických a mastných jedál popri káve.

Zdroj1

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>