Rady, Zdravie

POZOR!!! Tajomstvo odhalené! Rakovina nie je choroba, ale biznis. Takto s ňou zatočíte

Slova rakovina sa neprestávame obávať, keďže sme často obklopení ľuďmi, ktorí na ňu ochoreli. Vyzerá to niekedy, akoby sa táto choroba ani nedala poraziť.

Rakovina však nie je skutočná choroba, teda nemusela by ňou vôbec byť. Rakovina je v prvom rade biznis a my všetci za ňu platíme obrovskú daň.

Milióny ľudí trpia rakovinou, bez ohľadu na svoj vek a pohlavie. Väčšina z nich si ani len neuvedomuje, ako sa s nimi manipuluje.

Existuje kniha s názvom “Svet bez rakoviny” (World Without Cancer), ktorá bola z angličtiny preložená do mnohých svetových jazykov.

Dnes sa vám pokúsime ukázať, prečo rakovina nie je skutočné ochorenie. Rakovina je len jednoduchý nedostatok vitamínu B17 podobne, ako je skorbut nedostatkom vitamínu C.

Zabezpečením si dostatku tohto vitamínu tak dokáže človek predísť zbytočným operáciám, chemoterapii či ožarovaniu.

Paralely medzi rakovinou a skorbutom

V minulosti milióny ľudí umierali na skorbut. Zrejme rovnaké množstvo ľudí na jeho liečení aj profitovali.

Až neskôr sa zistilo, že sa nejedná o skutočné ochorenie, ale o jednoduchý nedostatok vitamínu C!

Rovnaká vec dnes zrejme platí o rakovine.

Rakovinový priemysel (onkológovia, farmaceutické firmy, zdravotné poisťovne, výrobcovia prístrojov) je obrovským biznisom, ktorý zarába miliardy eur každý rok.

Tento priemysel sa začal vo veľkom rozvíjať po druhej svetovej vojne.

Ak si však uvedomíme, že liek na rakovinu je už dlho známy, potom nás to privádza k jasnému záveru: rakovina plní vrecká tých, ktorí sa na jej “liečení” priživujú.

Ako predchádzať a liečiť rakovinu

Rakovine sa dá predchádzať, prípadne ju aj vyliečiť nasledovaním týchto 2 jednoduchých tipov:

1. Nepanikárte, zhodnoťte si váš zdravotný stav a snažte sa zistiť, o aký typ rakoviny ide a v akom je štádiu.

2. Keďže rakovina je podľa tejto teórie len obyčajným nedostatkom vitamínu B17 v tele, začnite konzumovať potraviny, ktoré ho obsahujú – 15 až 20 jadier kôstok zo stromového ovocia (jablká, hrušky, slivky, marhule, čerešne a podobne).

Vitamín B17, občas nazývaný aj leatrile, sa vyrába aj v čistej forme, bohužiaľ zatiaľ len v Mexiku, odkiaľ sa potom pašuje do USA a iných krajín, kde jeho používanie kvôli lobingu farmaceutických firiem zatiaľ nie je povolené.

Ako uvádza Harold W. Manner, autor knihy “Smrť rakoviny” (Death of Cancer), leatrile je schopný vyliečiť až 90% všetkých prípadov rakoviny.

Nemusí stačiť len v niektorých veľmi pokročilých štádiách. Podobne ako ani vitamín C človeka nezachráni, ak skorbut pokročil až príliš ďaleko.

Ktoré potraviny obsahujú vitamín B17

Ako sme už uviedli vyššie, najvyššia koncentrácia vitamínu B17 sa nachádza v kôstkach stromového ovocia.

Okrem toho ho v nižších koncentráciách nájdete aj v nasledovných potravinách:

  • sezamové a ľanové semienka
  • otruby ovsených vločiek, pšenice, jačmeňa, hnedej ryže, ražu, pohánky
  • strukoviny ako fazuľa, šošovica, hrach
  • horké mandle
  • čučoriedky, černice, maliny, jahody
  • sladká oranžová tekvica
  • pivovarské kvasnice
  • makadamové orechy, kešu oriešky
  • klíčky (pšeničné, fazuľové, ale aj z mnohých iných semien)

Záver

O schopnostiach selektívneho ničenia rakovinových buniek vitamínom B17 sa vie už celé desaťročia. Avšak táto informácia sa dlho tajila a lekári, ktorí sa opovážili ho používať, bývali prenasledovaní.

Našťastie, dnes v dobe internetu a sociálnych sietí, už nie je možné takéto dôležité informácie pred ľudstvom naďalej ukrývať. Aj vy môžete pomôcť ich šíreniu napríklad zdieľaním tohto článku.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>