Rady, Zdravie

Spálenie od slnka? Okamžitú pomoc a úľavu Vám prinesú TIETO 2 ingrediencie!

Rachel vám prezradí jednoduchý, ale účinný tip, ako sa vysporiadať s pokožkou spálenou od slnka a poskytnúť okamžitú úľavu od bolesti. Ak ste niekedy boli spálení určite viete, že hoci najskôr nič necítite a aj odtieň sa zdá normálny, čoskoro sa objaví začervenanie a príde aj nepríjemná bolesť. Našťastie, existuje jednoduchý ale účinný recept, ktorý pomôže. Dokonca nepotrebujete mať poruke ani žiadne produkty z lekárne.

Potrebujeme:

20 kvapiek mätového esenciálneho oleja

20 kvapiek levanduľového esenciálneho oleja

Postup:

Stačí oba oleje zmiešať a pridať približne 55 ml vody. Tekutinu vlejeme do nádoby s rozprašovačom a nastavíme na najjemnejšie „hmlové“ rozprašovanie. Nanesieme na spálenú pokožku. Obe ingrediencie tiež môžete zmiešať s aloe vera a vytvoriť hojivý, upokojujúci gél.

Prečo to funguje?

Mätový olej prinesie okamžitý chladivý účinok. Oba oleje sú protizápalové, analgetické a upokojujúce. Racheline fotografie pred a po aplikácií sú ohromujúce.

zdroj: http://www.astuce-story.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>