Rady, Zdravie

Staroveký domáci sirup, ktorý odstraňuje hlien z pľúc a zastaví kašeľ

Kašeľ je prvým príznakom zimy hneď po snehu. Ak sa veľakrát trápite s kašľom a prebytkom hlienu, náš domáci liek je istý a urobí vám dobre. je to bezpečné pre dospelých a deti.

Mrkva je bohatá na antioxidanty a vhodná pre vegetariánov a pre diabetikov, ktorý majú problém s hypertenziou. Siahnite preto pre mrkvovú šťavu alebo jedzte rastlinné suroviny. Džús obsahuje vyššiu koncentráciu živín.

 

Posilňujete imunitu a vaše kardiovaskulárne zdravie
Zníženie cholesterolu
Prevenciu rakoviny
Akné
Vysoký obsah vitamínov 
Vápnik
Zlepšenie trávenia
Detoxikácia

Čo potrebujete?

1kg mrkvy
3-4 lyžice prírodného medu
Voda

Príprava

Mrkvu nakrájate na drobné kúsky a uvaríte do mäkka. Nechajte si tekutinu v ktorej ste varili mrkvu a  mrkvu si rozmixujte. Zamiešajte 3-4 lyžice medu do vody kde ste varili mrkvu. Potom si pridajte rozmixované mrkvové pyré. Náš domáci sirup proti kašľu je hotový! Uložte si ho na chladnom mieste. Používajte 3-4 polievkové lyžíce aby ste sa cítili lepšie počas jedného alebo dvoch dní.

Tento prastarý recept vám pomôže eliminovať hlien z pľúc a zmierňuje váš kašeľ.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: healthandhealthyliving.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>