Rady

Stojí za pozornosť! 9 druhov bolestí, ktoré súvisia s vašimi emóciami.

V tomto článku vám uvedieme 9 druhov fyzických bolestí, ktoré vyplývajú z konkrétnych emocionálnych stavov.
<h2>1. Bolesti hlavy</h2>
Bolesti hlavy sú zvyčajne spôsobované stresmi, ktoré zažívate v priebehu dňa. Vezmite si viac času pre seba, relaxujte a zmierňujte tým úroveň stresu.
<h2>2. Bolesti v krku</h2>
Ak vás trápia bolesti v krku, zrejme nedokážete iným ľuďom alebo aj samým sebe odpustiť. Namiesto nahnevanosti na iných sa pokúste myslieť na veci, ktoré u nich máte radi.
<h2>3. Bolesti ramien</h2>
Bolesť v ramene naznačuje, že so sebou nesiete ťažkú emocionálnu záťaž. To je aj dôvod, prečo sa zvykne hovorievať, že “je toho veľa na vašich pleciach”. Zamerajte sa proaktívne na riešenie problémov a rozloženie záťaže na viacero ľudí vo vašom živote.
<h2>4. Bolesti v hornej časti chrbta</h2>
Bolesti v tejto časti tela naznačujú, že nemáte dostatok emocionálnej podpory. Možno sa cítite nemilovaní alebo nechcení. Ak ste slobodní, možno to znamená, že by ste mali ísť von a začať sa viac stretávať s ľuďmi.
<h2>5. Bolesti v spodnej časti chrbta</h2>
Bolesti v spodnej časti chrbta môžu znamenať, že si robíte prílišné starosti o peniaze. Snáď práve nadišiel čas pristúpiť k tak dlho odkladanému požiadaniu o zvýšenie platu v práci. Prípadne pouvažujte o konzultácii u finančného poradcu.
<h2>6. Bolesti v lakti</h2>
Bolesť v lakti vyjadruje vaše odmietanie zmien v živote. Stuhnuté lakte značia, že aj váš život je zrejme stuhnutý a skostnatelý. Urobte kompromisy a zmeňte niektoré veci.
<h2>7. Bolesti v rukách</h2>
Bolesti v rukách znamenajú, že nepristupujete k druhým tak, ako by ste mali. Pouvažujte nad tým, že si nájdete zopár nových priateľov, zájdete na obed s kolegami v práci, prípadne nadviažete nové známosti.
<h2>8. Bolesti v bedrových kĺboch</h2>
Bolesti vo vašich bedrových kĺboch hovoria o tom, že sa príliš bojíte hýbať v zmysle presunúť sa do ďalšej životnej fázy. Možno ste tiež až príliš opatrní pri robení rozhodnutí.
<h2>9. Bolesti kolien</h2>
Bolesti v kolenách naznačujú, že vaše ego je až trocha príliš silné a že si o sebe až trochu veľa namýšľate.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>