Rady, Zdravie

Švajčiarsky klimatológ uverejnil prísne tajné správy, ktoré nikdy nemali byť zverejnené! To čo sa stane v blízkej budúcnosti ovplyvní život všetkých…

Reto Knutti – známy švajčiarsky klimatológ, odborník vo svojej profesii, ktorý nedávno spolu s medzinárodnou skupinou klimatológov prehlásil utajovanú správu.

Táto skupina klimatológov sa zaoberala klimatickými modelmi, vďaka ktorým mohli predpovedať blížiace sa prírodné katastrofy. Tieto správy boli následne predložené do všetkých vlád sveta, no ihneď spadli do kategórie ,,PRÍSNE TAJNÉ“.

Presné výsledky nie sú zverejnené okolitej verejnosti, no klimatológia sa zhodli, že ľudia po celom svete majú právo dozvedieť sa o tom, čo sa skutočne deje s našou planétou.

Reto nezverejňuje žiadne mená, ale naznačuje, že vysokopostavení vládni úradníci neboli ochotní publikovať výsledky jeho výskumu. On s tým však nesúhlasí a tvrdí, že to, čo sa stane v blízkej budúcnosti ovplyvní všetky krajiny aj ľudí.

Nikto voči týmto udalostiam nebude imúnny, nedá sa pred nimi skryť a už teraz sa odohrávajú v plnom prúde, takmer nekontrolovateľne.

Ľudstvo nie je v ohrození len kvôli neznámej sile. Cesta k zničeniu sa už začala – abnormálne zmeny počasia na celom svete. Minulý rok Knutti a jeho tím vytvorili model počasia na nasledujúci rok. Presnosť predpovede je ohromujúca! Až 80% predpovedí bolo správnych.

Zničujúce tsunami, tornádo, krupobitie, prívalové dažde v jari, sneh v lete, zemetrasenia a búrky. Nebyť prísne utajovaného režimu , mohlo sa predísť státisícom obetí. Samotný Knutti povedal, že je to šialené a strašidelné.

Ak vychádzame z ich vyhlásenia, tak ľudstvu zostávajú približne 3 roky pokoja. Tri roky nekontrolovanej spotreby prírodných zdrojov, znečisťovania životného prostredia a bezohľadného zaobchádzania s voľne žijúcimi živočíchmi.

Obyvatelia Číny, Indie, Ruska a Ameriky nemajú tieto tri roky. Reto radí, aby sme zabudli na kupovanie nových áut a neustály kariérny rast. Radšej by sme sa mali zamerať na bezpečnosť našich blízkych, pretože nové abnormálne výkyvy počasie zmenia život celej planéte. To, ako sa zachováte vy, je už len na vás, no je vhodné pripomenúť, že každý by mal začať od seba.

Pri čistení zubov zastavujte vodu, zredukujte používanie plastov, prejdite na bezpečné čistiace prostriedky pre domácnosti.

Zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>