Rady, Zdravie

Tisíce lekárov prídu kvôli ním o prácu: Jadierka, čo vyliečia aj tú najhoršiu leukémiu

Rakovina predstavuje ochorenie, ktoré sa v poslednej dobe rozšírilo vo všetkých častiach sveta.

Každoročne jej podľahnú milióny ľudí, pretože na ňu neexistuje žiaden spoľahlivý liek. Teda, až dodnes.

Objav, ktorý rúca zaužívanú liečbu rakoviny

Veda investovala milióny a milióny dolárov do výskumu s cieľom raz a navždy zastaviť toto hrozné ochorenie.

Pravda je však taká, že celé desaťročia nedokázala žiaden účinný liek proti. Viacerí experti ale tvrdia, že o to farmaceutické firmy zrejme ani nemali záujem, pretože by to ohrozilo ich príjmy.

V tomto článku vám predstavíme semienka, ktoré sú extrémne účinné v ničení rakovinových buniek, pričom zdravé nechávajú na pokoji a nijako im neškodia.

V budúcnosti by tak mohli spôsobiť, že milióny lekárov prídu o prácu.

Je takmer neuveriteľné čo i len predstaviť si, že liek proti rakovine skutočne existuje. Verejnosť však o ňom nevie a to čisto z finančných dôvodov.

Farmaceutické spoločnosti by totižto prestali zarábať peniaze na predaji tradičných protirakovinových liekov s ťažkými vedľajšími účinkami. Mnohým by dokonca hrozil bankrot.

Našťastie, napriek neustále hádzaným polenám pod nohy, sa alternatívna medicína rozvíja stále viac a viac.

Je načase prestať obetovávať milióny životov každý rok len preto, aby sa zachovali zisky farmaceutických firiem a celého predraženého medicínskeho systému.

Spoznajte preto jadierka, ktoré bojujú proti rakovine a ktorých sa konvenčná medicína bojí.

Jadierka silnejšie než chemoterapia

Nedávny výskum uskutočnený na Univerzite Kentucky ukázal, že hroznové jadierka sú pri pokusoch usmrtili až 76% buniek leukémie už v prvých 24 hodinách!

Boli schopné navodiť apoptózu (samovraždu) rakovinových buniek, pričom zdravé bunky nijako neovplyvňovali. Sú tak účinnejšie než chemoterapia a k tomu úplne bezpečné.

Uvedený výskum odhalil viaceré prelomové informácie o hroznových jadierkach. Publikovala ho Americká asociácia pre rozvoj vedy a dnes si ho môžu pozrieť všetci. Nájdete ho na priloženom linku.

Tým, že hroznové jadierka často vypľúvame, ochudobňujeme sa o cenné výživné látky, ako sú nenasýtené mastné kyseliny, antioxidanty (najmä vitamín E), vitamíny skupiny B a mnohé minerálne látky.

Avšak najsilnejšou látku s protirakovinovými účinkami sa ukazuje byť takzvaný OPC extrakt, čo znamená oligomerický komplex proantokyanidínov.

Ako užívať jadierka.

Užívať môžete priamo rozdrvené jadierka.

V prípade, ak vám nechutia, ďalšou alternatívou je konzumácia za studena vylisovaného oleja alebo doplnkov obsahujúcich výťažky.

Záver

Ako sa ukazuje, alternatívna medicína neraz prekonáva výsledky medicíny konvenčnej. Tak tomu bolo aj v tomto prípade.

Je potrebné, aby sme všetci zdieľali tieto cenné informácie a dozvedel sa o tom celý svet. Pomôžeme tak všetkým onkologickým pacientom bojujúcim o svoj život.

Zdroj: homeremedieshouse.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>