Rady, Zdravie

Toto je džús, ktorý Vám zvýši imunitu, dodá energiu a zlepší krvný obraz.

Prírodný džús, ktorý vám dnes odporúčame, sa úspešne používa ľuďmi už veľmi dlhú dobu na zlepšenie imunity, dodanie energie telu a zlepšenie krvného obrazu. Jeho popularita sa čím ďalej, tým viac zvyšuje, pretože sa ukázalo, že pomáha liečiť dokonca aj rakovinu. Najlepšie na ňom je, že jeho príprava je extrémne jednoduchá a rýchla. Nebudete na ňu potrebovať viac než 3 minúty.

Okrem jeho výborných účinkov na zdravie má, na rozdiel od niektorých podobných receptov, aj skvelú chuť. Ide o jeden z najlepších, aký sme vyskúšali. Keď si k tomu prirátate ešte rýchly nástup účinkov (okrem vyššie spomínaných vecí) aj na depresiu, psychickú pohodu a celkové zlepšenie nálady, určite ho musíte vyskúšať.
<h2>Ingrediencie:</h2>
<ul>
<li><strong>200 gramov červenej repy</strong></li>
<li><strong>80 gramov medu</strong></li>
<li><strong>2 pomaranče</strong></li>
<li><strong>200 gramov mrkvy</strong></li>
<li><strong>2 jablká</strong></li>
<li><strong>1 citrón</strong></li>
</ul>
<h2>Príprava:</h2>
Dobre umyte všetky suroviny. Červenú repu ošúpte, pomaranče a citrón zbavte kôry. Potom všetko ovocie a zeleninu pokrájajte na menšie kúsky, vložte ich do mixéra a rozmixujte. Ak by bola zmes príliš hustá, dolejte trocha čistej vody. Alternatívou je použitie odšťavovača. Výsledný nápoj prelejte do sklenenej nádoby, uskladnite v chladničke a <strong>spotrebujte do 24 hodín</strong>.
<h2>Užívanie:</h2>
<strong>Vypite 1 pohár (2 až 2,5 dcl) 3 krát počas dňa</strong>, najlepšie na prázdny žalúdok aspoň 30 minút pred jedlom. Jeho konzumácia nemá časové obmedzenie, užívajte podľa potreby do odstránenia zdravotných ťažkostí.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>