Rady, Zdravie

Vedeli ste že ak zmiešate trocha soli a olivový olej, nebudete cítiť bolesť ?

Táto zmes pre masírovanie je pripravovaná z nerafinovaného zeleninového oleja a soli (môžete použiť morskú soľ pokiaľ chcete).
<div>Jediné čo potrebujete je <b>10 lyžíc soli a 20 lyžíc oleja</b> (slnečnicového, olivového).</div>
<div>
<div><i>Je ťažké vyliečiť osifikáciu krku, no existuje na to liek. </i></div>
Osteochondróza je bolestivá a je sprevádzaná pocitom nepohodlia v krku čo vedie k strate citu v rukách. Táto jednoduchá prírodná liečba vám zmierni bolesť a iné symptómy osifikácie krku rýchlo a efektívne. Po liečbe už nebudete cítiť žiadnu bolesť.

<u>Inštrukcie</u>

</div>
<div><u>
</u>Zmiešajte ingrediencie v sklenenej fľaši a dôkladne uzavrite. Po niekoľkých dňoch uvidíte vo fľaši svetlú zmes ktorá sa časom sformovala.<u>Používanie<img class=“alignnone wp-image-2200″ src=“http://www.bajecnylekar.sk/wp-content/uploads/2016/09/2-bolest-lokte-1.jpg“ alt=“2-bolest-lokte (1)“ width=“365″ height=“171″ /></u>

</div>
<div>

V masírujte si tento liek na boľavé miesto každé ráno. Zo začiatku je potrebné si masírovať toto miesto počas 2 až 3 minút, následne zvýšte čas 2-3 minút denne až kým nedosiahnete čas 20 minút masírovania denne. Potom si utrite váš krk s vlhkou handrou. Po 10 dňoch liečby sa krvná cirkulácia výrazne zlepší a masáž bude stimulovať regeneráciu chrupaviek a kostného tkaniva. Budete sa cítiť skvele.

Bolesti hlavy zmiznú, zrak a krvný obeh sa zlepší kvôli skutočnosti že vaše telo bude zbavené toxínov, a teda aj metabolizmus sa znormalizuje.

</div>

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>