Rady, Zdravie

Vezmite si lyžičku a o 60 sekúnd zistíte, či ste chorý !

Nasledujúcim spôsobom si môžete skontrolovať, ako ste dobre na tom s dýchacími cestami, črevným traktom, metabolizmom, hormónami, obličkami a zubami.


Je to možno taký, trochu nechutný experiment ale možno vás včas bude varovať, že svoju životosprávu potrebujete zmeniť. Vezmite si lyžičku a prejdite snou po povrchu jazyka. Snažte sa odstrániť povlak v blízkosti vášho hrdla. Potom lyžičku zabalte do igelitového vrecka a dajte pod silné svetlo. Silné svetlo žiarovky urýchľuje rast baktérií, takže čím silnejšia žiarovka, tým je výsledok viditeľnejší. Nechajte 60 sekúnd.

Výsledky:

U zdravých ludí, bude lyžička čistá. Avšak, ak je na nej príliš veľa podivných farieb a vôní, môže to byť príznak problémov , s vašimi pľúcami, dýchacími cestami, pečeňou, obličkami, črevami alebo hormónmi.

Ak na lyžičke zacítite nepríjemnú vôňu tak máte problém. Pokiaľ máte acetónový dych, môže to znamenať nepríjemnú ketoacidózu alebo metabolickú poruchu, čo spôsobuje cukrovku.

Ak máte zápach po amoniaku – je pravdepodobné, že máte problém s obličkami.

Nerobte, ale paniku! S nepríjemným dychom môžu byť často sprevádzané ochorenia mandlí, ďasien a zubných kazov.

V každom prípade by ste mali, ale navštíviť lekára.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

via:.yourstylishlife.com

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>