Rady, Zdravie

Vody nikdy nie je dosť! Vypite si svoj zázračný pohárik vody na zlepšenie celkového zdravia.

Voda

je hlavnou zložkou ľudského tela. V skutočnosti ľudské telo tvorí približne 70% vody. Množstvo vody, ktorú konzumujete každý deň, je veľmi dôležité pre udržanie zdravého tela. Voda pomáha udržiavať telo dobre hydratované, čo je nevyhnutné, pretože takmer každá bunka v tele potrebuje správne fungovanie vody.Pohárik vody na zlepšenie celkového zdravia

Voda má mnoho zdravotných výhod. Pomáha pri regulácii vysokého krvného tlaku v tele a napomáha regenerácii buniek postihnutých rakovinou.

Pitie dostatku vody

Je tiež veľmi dôležité pre ľudí s cukrovkou. Vysoká hladina cukru v krvi dehydruje krvné bunky, čo vedie k vyššej hladine cukru v krvi. Preto sa u pacienta trpiaceho ketoacidózou podáva infúzna terapia na rehydratáciu jeho tela.

Voda je nevyhnutná pre tráviace funkcie tela a pre vstrebávanie živín, ako sú vitamíny a minerály, ktoré naše telo dostane z potravy. Voda má dôležitú úlohu aj v procese detoxikácie. Odstraňuje nadbytočné toxíny a tekutiny z organizmu, čím chráni telo pred mnohými potenciálnymi ochoreniami.

Pitie dosť vody vám môže pomôcť schudnúť rovnako. Potláča chuť do jedla, zabraňuje prejedaniu a pomáha udržiavať zdravú hmotnosť.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>