Rady

Žijeme vo svete, kde každý hľadá a ponúka zaručený recept na šťastie. Dovolíme si, ponúknuť Vám jeden náš recept.

Žijeme vo svete, kde každý hľadá a ponúka zaručený recept na šťastie. Dovolíme si vám takýto recept ponúknuť aj my. Navyše nič vás to nebude stáť. Túžba byť šťastný je úplne prirodzená a máte potrebu ju napĺňať. Jedným z takto zaručených receptov na šťastie je objatie.

Priemerná dĺžka objatia medzi dvoma ľuďmi je spravidla 3 sekundy. Ak však objatie trvá 20 sekúnd a viac, má terapeutický účinok na telo a myseľ. Dôvodom je, že dostatočne dlhé objať zvýši produkciu hormónu oxytocín. Oxytocín je tiež známy nielen ako hormón lásky, ale pôsobí na telo a dušu blahodárne.

Tento nádherný upokojujúci liek dostávate a zároveň aj dávate bezplatne zakaždým, ak niekoho objímete alebo povarujete svoje dieťa. Aj kontakt so zvieratami, ako sú psy alebo mačky má tento efekt. Takže objímajme sa, pretože vtedy sa cítime viac milovaní.
<h4>Oxytocín pomáha:</h4>
<ul>
<li><strong>uvoľniť sa</strong></li>
<li><strong>cítiť sa bezpečne</strong></li>
<li><strong> zmierňuje obavy</strong></li>
</ul>
&nbsp;

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>